На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Учередительная конференция
Устав
Свидетельство о регистрации
Документы

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу






Эксперты Украины / Документы

Положення про членство у ВГНО «Експерти України»

Версия для печати Версия для печати

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Президією Всеукраїнської громадської наукової організації «Експерти України»

Протокол № 5 від «25» серпня 2007 р.

         ________________ В.С.  Брюховецький

Президент ВГНО «Експерти України»

                                                                          

ПОЛОЖЕННЯ

про членство у Всеукраїнській громадській науковій організації «Експерти України»  

Загальні положення

Положення про членство у Всеукраїнській громадській науковій організації «Експерти України» визначає порядок прийняття, виходу,виключення з членів Всеукраїнської громадської наукової організації «Експерти України», порядок їх обліку, права та обов'язки.

Всеукраїнська громадська наукова організація «Експерти України» відкрита і зацікавлена в розширенні свого впливу, є доступною для всіх громадян, які є зацікавленими у тих заходах і стратегіях, які здійснює Організація.

Визначення термінів

Терміни, в цьому Положенні вживаються в наступному значенні:

Організація - Всеукраїнська громадська наукова організація «Експерти України»;

Кандидат – юридична або фізична особа, яка подала заяву про вступ до Організації у відповідності до Статуту Організації;

Член(и) Організації – юридичні та фізичні особи які визнають Статут Організації, та які за рішенням Загальних зборів осередку прийняті в члени Організації;

Положення - Положення про членство у Всеукраїнській громадській науковій організації «Експерти України».

1. Членство в Організації

         1.1. Членство в Організації є добровільним індивідуальним і може бути колективним.

        1.2. Індивідуальними членами Організації можуть бути вчені - громадяни України, іноземці, які мають повну вищу освіту й досвід роботи не менше 2-х років, визнають Статут Організації та сприяють реалізації її цілей.

        1.3. Колективними членами Організації є об'єднання громадян, колективи підприємств, установ і організацій, господарських товариств, які визнають Статут Організації та прийняті Президією до членів Організації на підставі заяви та рішення зборів колективу, підприємства чи установи.

1.4.Засновники Організації та члени Організації, які вступили в Організацію після державної реєстрації Організації, мають рівні права та обов’язки. 

2. Права членів Організації

2.1.Кожен член Організації має право:

  • брати участь в управлінні справами Організації способами, передбаченими в Статуті, в т.ч. бути обраним до складу керівних органів (органів управління) Організації;
  • отримувати інформацію про діяльність Організації, знайомитися з поточним станом виконання програм та цілей Організації, благодійних програм Організації;
  • вносити пропозиції з питань діяльності Організації;
  • пропонувати пріоритетні та перспективні напрямки діяльності Організації;
  • брати участь у Загальних зборах осередку; 
  • користуватися методичними розробками і матеріально-технічною базою Організації, а також консультаціями і рекомендаціями Організації та іншими результатами Статутної діяльності;
  • в будь-яких публічних заявах згадувати своє членство в Організації;
  • використовувати символіку Організації як доказ своєї належності до неї; 
  • вийти з Організації в порядку та на умовах, передбачених Статутом Організації та цим Положенням.

2.2.Члени Організації також можуть мати інші права, передбачені Статутом Організації, рішенням Загальних зборів осередку, рішенням Конференції Організації та чинним законодавством України.

 3. Обов’язки членів Організації

3.1 Члени Організації зобов`язані:

  • дотримуватись вимог Статуту Організації, цього Положення, інших внутрішніх документів і рішень, прийнятих Організацією та рішень Загальних зборів осередку, прийнятих у межах їх компетенції;
  • сприяти діяльності Організації, утримуватись від дій, що можуть зашкодити діяльності Організації чи суперечать її цілям і завданням;
  • брати участь у діяльності Організації; 
  • інформувати у встановленому порядку Статутні органи Організації про свою діяльність та її результати; 
  • дотримуватися принципів професійної етики; 

3.2. Члени Організації можуть мати інші обов'язки, передбачені чинним законодавством України, Статутом Організації, та іншими, внутрішніми документами і рішеннями, прийнятими Організацією.

 4. Порядок прийому до Організації

4.1.Вступ до членів Організації здійснюється на підставі заяви (Додаток №1).

4.2.Заява про прийом в члени Організації подається Голові місцевого осередку і повинна містити:

  • для фізичних осіб – прізвище, ім’я, по-батькові, громадянство, місце постійного проживання, рік народження. До заяви додається резюме, опис досвіду роботи, письмове зобов’язання про виконання статутних обов’язків у випадку прийняття в члени Організації;
  • для юридичних осіб – найменування, юридичну адресу, інформація про державну реєстрацію та письмове зобов’язання про виконання Статутних обов’язків, Положень і правил Організації у випадку прийняття в члени Організації.

До заяви юридичної особи додається рішення компетентного органу такої юридичної особи про вступ в Організацію, копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, копія Статуту юридичної особи з усіма поправками та змінами на момент подання заяви, завірений печаткою відповідної юридичної особи, рекомендаційний лист від одного учасника Організації, опис роботи за останні два роки.

4.3. Голова місцевого осередку розглядає подану заяву, вживає заходів для вивчення відповідності характеристик кандидата вимогам даного Статуту і вирішує питання прийому кандидата до складу осередку.

4.4. У випадку неявки на засідання Загальних зборів кандидата в члени Організації, його заява зборами не розглядається і вважається неподаною.

4.5. Рішення про вступ (прийом) до членів Організації приймається на засіданні Загальних зборів осередку звичайною більшістю голосів присутніх на засіданні членів Організації (їх представників) та оформляється Протоколом засідання.

4.6. Кандидат у члени Організації стає членом Організації з моменту прийняття відповідного рішення Загальними зборами осередку.

4.7. В разі відмови про вступ (прийом) до членів Організації рішення Загальних зборів осередку про відмову у вступі (прийомі) до Організації має бути вмотивованим. Рішення Загальних зборів осередку може бути оскаржено на Конференції Організації.

4.8. Протягом 10 (десяти) робочих днів з дати прийняття Загальними зборами осередку рішення про прийом кандидата до Організації, Голова місцевого осередку Організації направляє кандидату:

  • повідомлення про прийом до Організації;
  • необхідні документи та матеріали Організації (положення, протокол та інше в разі необхідності).

4.9. Членство в Організації фіксується Посвідченням встановленого зразка, яке видається Головою місцевого осередку протягом десяти днів після Загальних Зборів осередку.

4.10. У випадку втрати Свідоцтва члена Організації за його письмовою заявою видається дублікат Свідоцтва.

5. Облік членів

5.1. Облік членів Організації здійснюється Головою відповідного місцевого осередку Організації, який веде реєстр членів осередку.

5.2. На кожного члена Організації ведеться картка персонального обліку згідно форми, затвердженої Президією.

6. Припинення та виключення з членства Організації

6.1.Членство в Організації припиняється у разі:

а) виключення члена з Організації;

б) добровільно виходу з Організації.

6.2.Член Організації вправі в будь-який час вийти з членів Організації, подавши про це відповідну заяву (довільна форма) Голові місцевого осередку Організації. Право на вихід із Організації є невід’ємним.

6.2.1.Член Організації - фізична особа - вправі подати заяву про вихід як особисто (при цьому Голова місцевого осередку Організації, що приймає заяву, пересвідчувається в особі, що подає таку заяву), або надіслати заяву поштою рекомендованим листом.

6.2.2.Член Організації – юридична особа - вправі подати заяву про вихід через свого повноважного представника або поштою. До заяви додається рішення повноважного органу завірене печаткою юридичної особи про вихід з членів Організації.

6.3.У разі добровільного припинення членства в Організації особа має право повторно вступити до Організації на умовах, передбачених Статутом Організації та цим Положенням.

6.4.Член Організації може бути виключений з Організації рішенням Загальних зборів осередку з наступних підстав:

  • проведення діяльності, що суперечить цілям і завданням Організації;
  • ліквідації члена Організації як юридичної особи;
  • внаслідок невиконання членом Організації вимог, передбачених чинним Законодавством України, Статутом Організації, а також інших Положень і правил Організації, за умови, що невиконання членом Організації таких вимог завдали шкоди репутації Організації.
  • несплати (більше двох років) членських внесків.

6.5. Голова місцевого осередку Організації після отримання відповідної заяви від члена Організації або за власною ініціативою з підстав перелічених в п.6.4. цього Положення скликає Загальні збори осередку.

6.6.Рішення про вихід або виключення з членів Організації приймається на засіданні Загальних зборів осередку простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів Організації (їх представників), та оформляється Протоколом засідання. Датою припинення членства є дата прийняття відповідного рішення Загальними зборами осередку.   

6.7.Рішення про вихід або виключення з членів Організації надсилається виключеному члену Організації протягом 10-ти днів з дати прийняття.

6.8. При виході/виключенні з Організації Посвідчення про членство в Організації анулюється.

6.9. Виключення члена з Організації позбавляє його права на повторний вступ до Організації протягом 1 (одного) року.

6.10.У разі добровільного припинення членства в Організації або виключення члена з Організації, майно та кошти, передані таким членом Організації у власність Організації, поверненню не підлягають.

6.11.У разі добровільного припинення членства в Організації або виключення члена Організації з Організації, Голова місцевого осередку вносить відповідні зміни до реєстру членів Організації.

7. Порядок затвердження, внесення змін та доповнень до цього Положення

7.1. Положення набуває чинності з моменту його затвердження Президією Організації.

7.2. Пропозиції про зміни та доповнення до Положення вносяться Загальними зборами осередків та іншими керівними органами Організації та набувають чинності після їх затвердження Президією Організації.

7.3. При розбіжностях цього Положення та Статуту, перевага надається Статуту Організації.



Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку





Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua